Vyžiadať návod Pridať návod

Prihlásenie

email: Prihlásenie
heslo:
Registrácia
>> Informačný portál plný vašich praktických postupov, návodov, rád a riešení pre každý váš problém. <<

Ako ušetriť vďaka repasovaným dielom?

Ako ušetriť vďaka repasovaným dielom?

Pridané: 29.6.2015


Poznáte to, staršie auto, dlhá cesta pred vami a vy obraciate oči k nebu a prosíte boha všetkých štvorkolesových vozidiel, aby vám doprial bezproblémovú cestu. Človek mieni, boh mení a auto sa pokazí. Klasika. No ako ušetriť, keď nechcete zaplatiť sumu vyššiu ako je cena za auto? Ušetrite s repasovanými dielmi a nepripravíte sa o požadovanú kvalitu.
1.Zistite, čo sa vám pokazilo a či je to práve diel, ktorý môžete nahradiť repasovaným. Pretože nie kažý autodiel je vhodné repasovať – klinové remene, pneumatiky či batérie. Pokiaľ sa pokazilo niečo, čo môžete nahradiť repasovaným, môžete sa tešiť, ušetríte aj polovicu nákladov. Odišiel vám posilňovač riadenia? Kúpte si repasované servoriadenie. Brzdové kotúče nebrzdia? Repasované to vyriešia.
2.Spravte si analýzu trhu, kto a za koľko poskytuje repasovaný diel, ktorý potrebujete. Buďte dôkladný, zaujímajte sa aj o to, či dostanete záruku. Áno, záruka sa dáva aj na repasované diely. Potom si objednajte náhradné diely, vyhrňte rukávy a pustite sa do práce alebo…
3.Pokiaľ to neviete urobiť sami, nájdite si automechanika, ktorý to urobí za vás. Najlepšie, keď to bude váš známy, ktorý to urobí za fľašu vína a dobrý obed. Pretože aj na samotnej práci môžete ušetriť značnú sumu.
4.Repasované náhradné diely sú z hľadiska a funkčnosti na veľmi podobnej úrovni ako tie nové, dôkazom sú záruky, ktoré získate na tieto diely. No pozor, nesmiete šetriť na všetkom a za každú cenu – staršie pneumatiky, staršie klinové remene alebo niečo, čo sa nedá zrepasovať, nepoužívajte, pretože by to mohlo ohroziť vašu bezpečnosť na ceste.


Ohodnotiť Ohodnotiť Ohodnotiť Ohodnotiť Ohodnotiť
412x

Napíšte vlastný návod na:

Daňová evidencia online

Ďalšie návody z kategórie:

Kontaktuje nás | Reklamná spolupráca | Pravidlá používania

© 2019 - ako-na.sk | vytvoril - Lotus Webdesign

Tento web používa k poskytovaniu služieb súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. OK Ďalšie informácie