Vyžiadať návod Pridať návod

Prihlásenie

email: Prihlásenie
heslo:
Registrácia
>> Informačný portál plný vašich praktických postupov, návodov, rád a riešení pre každý váš problém. <<

Ako ušetriť za prenájom kancelárie

Ako ušetriť za prenájom kancelárie

Pridané: 7.8.2014


V súčasnosti sa s podnikaním spája množstvo výdavkov, nielen so samotným zakladaním firmy, ale samozrejme aj s jej ďalším chodom. Jednou z najväčších položiek býva pre podnikateľov práve prenájom kancelárií. V závislosti od typu vášho podnikania však môžete tieto náklady výrazne znížiť pomocou virtuálneho sídla.
1.V prvom rade treba zvážiť, či sú kancelárske priestory nevyhnutné k chodu kancelárie. Virtuálne sídlo je totiž len adresa, na ktorú je vaša firma registrovaná v Obchodnom registri SR a na ktorú je vám zasielaná korešpondencia. Ak vaše podnikanie spočíva v tom, že vás vaši zákazníci navštevujú, nebude to pre vás to pravé riešenie.
2.Virtuálne sídlo je výhodné vtedy, keď chcete vymeniť kancelárske priestory v prospech práce z domu, no stále mať na vizitkách lukratívnu adresu. Spoločností, ktoré ponúkajú prenájmy virtuálneho sídla je mnoho, každú si treba overiť v Obchodnom registri SR (www.orsr.sk), kde musí byť každá firma riadne zapísaná.
3.Pri výbere spoločnosti zohľadnite aj jej ponuku. Mnohé okrem virtuálneho sídla ponúkajú aj samotné založenie s.r.o. Rozhodnúť vám pomôžu aj doplnkové služby, ktoré spoločnosť ponúka. Zväčša ide o preposielanie, online evidencia či scanovanie doručenej korešpondencie a iné.
4.Zaujímavým faktorom pre podnikateľov je aj cena. Tá sa pri prenájme virtuálneho sídla odvíja od konkrétnej adresy a doplnkových služieb, ktoré si zvolíte.

Veríme, že tento návod vám pomôže pri výbere virtuálneho sídla podľa vašich predstáv a potrieb.


Ohodnotiť Ohodnotiť Ohodnotiť Ohodnotiť Ohodnotiť
215x

Napíšte vlastný návod na:

Daňová evidencia online

Ďalšie návody z kategórie:

Kontaktuje nás | Reklamná spolupráca | Pravidlá používania

© 2019 - ako-na.sk | vytvoril - Lotus Webdesign

Tento web používa k poskytovaniu služieb súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. OK Ďalšie informácie