Vyžiadať návod Pridať návod

Prihlásenie

email: Prihlásenie
heslo:
Registrácia
>> Informačný portál plný vašich praktických postupov, návodov, rád a riešení pre každý váš problém. <<

Ako si vyrobiť super ťahák

Ako si vyrobiť super ťahák

Pridané: 29.10.2012


Podľa môjho názoru väčšina vecí, ktoré nás učia v škole a sme schopní ich dať na ťahák patria do skupiny vedomostí, ktoré sú aspoň pre mňa, absolútne nepodstatné na zapamätanie. V dnešnom svete, kde je na každom kroku internet je podľa mňa omnoho dôležitejšie vedieť zapnúť prehliadač a otvoriť Google, ako vedieť rok príchodu Cyrila a Metoda na naše územie. Preto som pre vás pripravil perfektný návod ako si vyrobiť a používať fixový ťahák:)
1.Ako prvé budete samozrejme potrebovať počítač, tlačiareň a trocha času na nákup bielych fixiek v papierníctve. Parametre: biele a hrubé(obvodom, hrúbka konca fixy s ktorým sa píše nie je podstatná, lepšie skôr tenký). Pokiaľ študujete na VŠ, bude to chcieť aspoň 4-5 kusov, na strednej si bohate vystačíte s 1-2.. (Na ZŠ sa ešte radšej učte:D)
2.V druhom kroku si budete musieť urobiť z učiva výpisky na daný ťahák niekde do dokumentu na PC. Po dokončení sú dôležité 2 veci: nastavič veľkosť písma na 3-4px (budete musieť zadať ručne, v ponuke veľkostí sa to najskôr nezobrazí), a usporiadať text do maximálne 10 riadkov a na dĺžku tak do 2/3 fixy. Pokiaľ text zaberá viac riadkov, rozdeľte ho na max 10 riadkové celky a oddeľte prázdnym riadkom.
3.Ťahák si vytlačte a vystrihnite jednotlivé celky. Následne ich nalepte na fixy lepiacou páskou čo najbližšie k spodku fixy a samozrejme tak, aby text nebol obrátene.
4.Tadá! Ťahák je hotový. Ak ste sa držali mojich pokynov, fixa by sa mala dať v ruke držať tak, že žiaden ťahák nie je vidieť. Vhodné je tiež sadať nie príliš vzadu ani vpredu a ideálne tak, aby ste po ľavici mali stenu :) Malá ukážka:

No a čo sa na fixu dať nedalo, to sa budete musieť naučiť:) Narozdiel od dejepisu alebo slovenčiny, matematika, fyzika alebo chémia obsahujú často logické veci, ktorým budete musieť porozumieť. To ale nebude na škodu, keďže tak rozvíjate svoju kreativitu a logiku:)


Ohodnotiť Ohodnotiť Ohodnotiť Ohodnotiť Ohodnotiť
455x

Napíšte vlastný návod na:

Daňová evidencia online

Ďalšie návody z kategórie:

Kontaktuje nás | Reklamná spolupráca | Pravidlá používania

© 2019 - ako-na.sk | vytvoril - Lotus Webdesign

Tento web používa k poskytovaniu služieb súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. OK Ďalšie informácie