Značka HP dokáže svojimi notebookmi osloviť každého

Za úspechom výrobcov notebookov stojí okrem budovania dobrého mena aj to, že pri každom jednom zariadení je ich snahou zatieniť konkurenciu. Boj o sympatie používateľov však vyhráva najmä ten, kto sa najlepšie priblíži očakávaniam spotrebiteľov. A keďže sa tieto preferencie u každého z nás môžu líšiť, jednotlivé spoločnosti vsádzajú na rozšírenie svojej ponuky s cieľom osloviť skutočne každého.

Nech už potrebujete akýkoľvek model, pri kúpe uprednostníte osvedčeného výrobcu s dobrou povesťou, pričom sa jeho ponuka neustále rozrastá. Spoločnosť Hewlett-Packard patrí k výrobcom, ktorí sa môžu pochváliť jednou z najväčších produkcií technológií na svete. Tak, ako HP rozširuje svoju ponuku technológií, upriamuje sa aj na zväčšenie zbierky pri jednotlivých zariadeniach. Výnimkou nie sú ani notebooky, v tomto prípade však nie je kľúčové len vylepšenie predchádzajúcej generácie novými nasledovníkmi, ale ide najmä o upriamenie sa na rozšírenie typov. A práve nimi chce spoločnosť HP osloviť a bojovať o každého potenciálneho záujemcu.

Poteší sa aj hráčska komunita

HP notebook rady Omen bude dokonalým zariadením na hranie prepracovaných a graficky náročnejších hier. Zodpovedá tomu nielen svojím výkonom a kvalitným spracovaním, už samotný dizajn veľa napovie o tom, aké má táto verzia využitie. Ak hľadáte herný prenosný počítač, zamerať by ste sa mali najmä na procesor, grafiku a dostatočné úložisko. Všetky tieto požiadavky spĺňajú napríklad notebooky HP Envy, väčšia uhlopriečka a lesklosť obrazovky ešte umocní zážitok z hrania.

Náročnejšie úlohy s potrebou výkonu

Pracovný notebook, ktorý vás osloví nielen dizajnom ale aj slušným výkonom, bude vítaným riešením do kancelárskych priestorov. Ak vykonávate náročnejšie úlohy, prémiový produkt rady EliteBook všetko hravo zvládne a potešiteľná bude aj enormná výdrž batérie či displej s možnosťou otočenia o 360 stupňov. Pri práci s citlivými dátami uvítate aj ich zabezpečenie a cenená bude aj čítačka odtlačkov prsta.

Ľahkým a veľmi prenosným je zase model HP ProBook. Jeho hliníková konštrukcia potvrdzuje ľahkosť zariadenia, no nijako neukracuje z výkonu. Práve ten sa taktiež hodí do kancelárskych priestorov a zvláda aj náročnejšie aplikácie. Vďačnou je najmä dlhá životnosť batérie.

Vyvážená klasika

Pokiaľ vám pri výbere notebooku nejde o jeho prenosnosť a hľadáte model, ktorý nahradí bežný počítač jeho veľkým displejom, vhodnou voľbou bude zariadenie z rady Pavilion, v tomto prevedení však musíte upustiť od väčších nárokov z hľadiska výkonu. Hľadáte dokonalého spoločníka na cestovanie, ktorého batéria niečo vydrží a ponúkne vám kvalitný obraz aj zvuk? V takom prípade siahnite po spojení dvoch zariadení do jedného a zaobstarajte si HP Spectre. Práve ten je totiž kombináciou notebooku a tabletu.

Ak ale aj naďalej neviete, aký typ by bol pre vás ten ideálny a hľadáte model, čo zvládne aj hry, ponúkne slušný výkon, dobrú výdrž a ľahšie spracovanie, ultrabook bude pre vás výhodnou voľbou.

Zdroj obrázka:

ImYanis / Shutterstock.com