Vyžiadať návod Pridať návod

Prihlásenie

email: Prihlásenie
heslo:
Registrácia
>> Informačný portál plný vašich praktických postupov, návodov, rád a riešení pre každý váš problém. <<

5 rád, ako si zlepšiť erekciu

5 rád, ako si zlepšiť erekciu

Pridané: 13.7.2016


Máte problém s dosiahnutím pevnej erekcie? Alebo problém takúto erekciu udržať dlhšiu dobu? Tak vedzte, že nie ste sami. Poruchami alebo problémami erekcie trpí pomerne veľa mužov u nás a niektoré štatistiky uvádzajú, že až 40% mužov okolo veku 40 rokov má problém s erekciou. Nemusí ísť hneď o erektilnú dysfunkciu, ale pokojne sa môže jednať o ľahšie formy problémov s dosiahnutím alebo udržaním erekcie. Aké máte možnosti, ako si zlepšiť erekciu a tým aj svoj sexuálny život?
1.Začnite sa zdravšie stravovať
Prvou vecou, ktorú musí zlepšiť, je životospráva a stravovanie. Kto chce mať lepšiu erekciu, musí namiesto ťažkých jedál prejsť na zdravšie alternatívy. Bez toho, aby ste sa vzdali mastných, tučných, vyprážaných a inak ťažkých pokrmov, to nepôjde. Z mäsa môžete pokojne prejsť na ryby a morské plody, veľmi dobrý na erekciu je aj rybí tuk.
Ako možno tušíte, príliš mastné a tučné jedlá by ste mali nahradiť zeleninou a ovocím. Skvelými potravinami na erekciu sú napríklad banány, černice, citrusové plody, arašidy, kešu oriešky, ovsené vločky, zelená či koreňová zelenina a rozličné šaláty. Sem tam neuškodí ani chilli, avšak tu len s mierou, aby ste si neprivodili podráždenie žalúdka.
2.Obmedzte alkohol a fajčenie
Niekto má pocit, že mu „kvapka“ alkoholu pomôže k lepšej erekcii, prípadne k uvoľneniu sa od stresu a napätia, čo sú tiež nepriatelia erekcie. Dať si pohár vína k večeri vám nemusí z tohto hľadiska nijako ublížiť, ale dlhodobé a pravidelné pitie piva a iných alkoholických nápojov je najlepšia cesta, ako do pár rokov získať seriózne problémy s erekciou a potenciou.
V prípade fajčenia musíte tento zlozvyk úplne obmedziť. Fajčiari majú až dvojnásobne väčšie riziko vzniku problémov nielen s erekciou, ale s cievnym systémom všeobecne. Kto chce mať teda pevnejšiu erekciu, ten musí na fajčenie zabudnúť. Najlepšie, ak s tým začnete už hneď teraz. Klinické testy ukázali, že už po jednom dni bez cigariet prídu prvé výsledky.
3.Nezabudnite na pravidelný pohyb
Nepriateľom potencie a erekcie je aj nadváha. Čo sa s ňou dá robiť? Predsa schudnúť. Začnite najprv len ľahšími cvičeniami vo fitku alebo pravidelným bicyklovaním či kolieskovými korčuľami. O pár týždňov pridajte ďalšie aktivity a dbajte najmä na ich pravidelnosť a výdrž. Uvidíte, že už o pár mesiacov prebytočné kilá zmiznú a príde aj k zlepšeniu erekcie.
Táto rada sa ale netýka len ľudí s obezitou či nadváhou. Pravidelný pohyb všeobecne, napríklad plávanie alebo dlhšie vychádzky, pomáhajú každému so zlepšením erekcie. Pohyb zlepšuje prúdenie krvi v cievach a ak to nebudete preháňať s rizikovými a namáhavými športovými aktivitami, s najväčšou pravdepodobnosťou sa výsledky dostavia veľmi skoro.
4.Zlepšite životný štýl
Tiež ste jeden z tých typov ľudí, ktorí sa všade ponáhľajú a majú neustály časový stres? Tak ste na najlepšej ceste, ako mať v 40-ke veľmi vážne problémy s erekciou. Ak žijete takýmto životným štýlom a máte napríklad pracovný stres alebo iný typ stresu v živote, je najvyšší čas na zmenu. Zvoľnite, nenáhlite sa, spomaľte - to je to najlepšie, čo viete spraviť.
Dlhotrvajúci a intenzívny stres zvyšuje hladinu hormónu zvaného kortizol a jeho vyššia prítomnosť v tele vplýva naopak na zníženie hormónu testosterón. Pozor ale - nielen stres je nepriateľom erekcie. Ak si beriete prácu domov, často máte nadčasy a nad prácou aj ponocujete, tiež to neprospieva vášmu sexuálnemu životu. Ak sa dá, čo najviac to obmedzte.
5.Využite silu prírody
To najlepšie, čo môžete pre svoju erekciu spraviť, je podporiť ju čisto prírodnými produktmi a prirodzenou cestou. už staroveké civilizácie poznali viaceré bylinky, ktoré pomáhali potencii, erekcii a zvyšovali libido - tak prečo to nevyužiť? Najznámejšie sú Gingko biloba, ženšen, Saw Palmetto, Yohimbé, Maca alebo zázvor. Otázkou len je, kde ich zohnať.
Najjednoduchším riešením sú čisto prírodné výživové doplnky a prostriedky na podporu erekcie, ktoré majú 100% prírodné zloženie. Nehovoríme o žiadnych tabletkách na erekciu na predpis, ktoré majú veľa nežiaducich účinkov - máme na mysli niečo ako napríklad Erexan, alebo Zerex (v recenzii nájdete skúsnosti, účinky a všetko o baleniach Klasik, Extralong a Ultragold). Ten pomôže tak s dosiahnutím erekcie, ako aj na dlhšie trvajúcu erekciu. Najlepšie je, že zaberá aj u mužov vo veku nad 40 rokov.

Ako vidíte, zlepšenie erekcie závisí od viacerých faktorov - podstatné je, že všetky môžete ovplyvniť. Len vy máte kľúč od toho, či sa budete zdravšie stravovať, či budete naopak pravidelne fajčiť a piť, aký životný štýl si zvolíte a ako na tom budete napríklad s vašou váhou a postavou. To všetko ovplyvňuje totiž nielen vaše zdravie všeobecne, ale aj vašu erekciu - či už jej kvalitu, ale najmä schopnosť ju vôbec dosiahnuť.


Ohodnotiť Ohodnotiť Ohodnotiť Ohodnotiť Ohodnotiť
304x

Napíšte vlastný návod na:

Daňová evidencia online

Ďalšie návody z kategórie:

Kontaktuje nás | Reklamná spolupráca | Pravidlá používania

© 2019 - ako-na.sk | vytvoril - Lotus Webdesign

Tento web používa k poskytovaniu služieb súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. OK Ďalšie informácie