Vyžiadať návod Pridať návod

Prihlásenie

email: Prihlásenie
heslo:
Registrácia
>> Informačný portál plný vašich praktických postupov, návodov, rád a riešení pre každý váš problém. <<

Ako si okamžite vylepšiť náladu?

Ako si okamžite vylepšiť náladu?

Pridané: 20.3.2016


Cítite sa zle? Chcete zlepšiť náladu? Máme pre vás jednoduchý návod ako na to.
1.SMÚTOK - na smútok pôsobia najlepšie domáci miláčikovia. Stačí im venovať zopár minút a na našich perách sa opäť objaví úsmev. Ak domáce zvieratko nemáte, pustite si nejaký zábavný zostrih na youtube.
2.ZLOSŤ - ak cítite v sebe hnev, najlepšie je ho dostať von. Vykričte sa do vankúša alebo ním párkrát hoďte do steny. Uvidíte, že hneď sa vám bude ľahšie dýchať.
3.STRACH - najlepším liekom na strach a stres je hudba. Pusťte si pesničky, ktoré máte radi. Spievajte si spolu so spevákom slová vašej obľúbenej pesničky a pocit strachu je okamžite preč. Nechce sa vám spievať? Druhou možnosťou sú zvieratká ako v prípade smútku.

Dúfame, že sa nám podarilo zbaviť vás zlej nálady. Avšak to, čo ju zapríčinilo, my nevyriešime. Emócie sú dobré a nie vždy sa im treba vyhýbať. Smútok je dobrý, pretože značí, že nám na niečom záleží. Zlosť je dobrá, pretože ukazuje, že sme ochotní za niečo bojovať. Strach je rešpekt a je dobré, ak máme rešpekt. Všetkého však priveľa škodí. Ak nám sú pocity nepríjemné, treba predchádzať tomu, čo ich spôsobilo. Ak máme problém, treba ho riešiť, a nie sa mu vyhýbať. ;-)


Ohodnotiť Ohodnotiť Ohodnotiť Ohodnotiť Ohodnotiť
261x

Napíšte vlastný návod na:

Daňová evidencia online

Ďalšie návody z kategórie:

Kontaktuje nás | Reklamná spolupráca | Pravidlá používania

© 2019 - ako-na.sk | vytvoril - Lotus Webdesign

Tento web používa k poskytovaniu služieb súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. OK Ďalšie informácie